0212 702 9 702 Hayat Gezince güzel

7 gece / 8 Gün

TUR KATILIM KOŞULLARIDIR MUTLAKA OKUYUNUZ

1- Jolly Tur; havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Uçağın ineceği şehre göre parkurlarda değişiklikler olabilir. Paket tura katılacak sayının yeterli olmaması durumunda 20 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir. Turun iptali durumunda vize ücreti iade edilmez.
2- Uçuş saatlerimizi bürolarımızdan öğrenebilirsiniz. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan Jolly Tur sorumlu tutulamaz. Jolly Tur, Zorlayıcı nedenlerin bulunması halinde; tur güzergâhını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar. Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün gerçekleştirilebilir.
3- Uçaklı turlara katılan kişiler için yapılması gereken Check-in ve boarding işlemleri kişisel işlemler olup, misafir tarafından uçuş öncesinde havalimanlarında ilgili havayolu kontuarlarında yada on-line olarak havayolu firmalarının internet sitelerinden yapılması zorunludur.
4- Uçuşlarda oluşabilecek son dakika rötarları ve kapı değişiklikleri havaalanlarında sesli anons edilmekte ve alanda ki bilgi panolarında gösterilmektedir. Bu bilgiler kişiler tarafından takip edilmelidir.
5- Tura katılım için Jolly Tur tarafından bildirilen saatlerde belirtilen havaalanında hazır bulunmayan, check-in ve boarding işlemlerini zamanında yaptırmayan, check-in ve boarding işlemlerini zamanında yaptıran ancak uçağa binmeyen kişilerin uçuşu gerçekleştirememelerinden Jolly Tur sorumlu değildir. Uçağı kaçıran kişilerin tura dahil olmaları için gerekli olacak gidiş-dönüş yeni uçak biletleri ve gidilecek bölgedeki transferlerine dair oluşacak tüm masraflar kendilerine aittir.
6- Programlarda belirtilen geziler zorlayıcı nedenlerin varlığı halinde, belirtilen gün/günler dışında başka bir gün yapılabilir. Programa dahil olarak belirtilen öğle ve akşam yemeği servisleri gerekli görüldüğü durumlarda veya uçuş saatlerindeki değişiklikler nedeni ile acentenin belirlediği restoranlarda verilebilir.
7- Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay süreli ve Yasal olarak geçerli pasaport olması mecburidir. Misafir pasaportlarının hasar görmemiş/yıpranmamış/yırtılmamış olması zorunludur. Kişilerin gidilecek ülkelere giriş için gerekli olan yasal yükümlülükleri yerine getirmeleri zorunludur.
8- Jolly Tur Yolcu ile konsolosluk arasında aracı konumundadır. Konsolosluk gerekli gördüğü durumlarda vize vermeme hakkına sahiptir, Yolcunun vize alamaması ile ilgili olarak Jolly Tur`un hiç bir sorumluluğu yoktur. Jolly Tur sadece Aracı kurum görevini üstlenmektedir. Şahsi vize başvurularında Jolly Tur’un herhangi bir yaptırımı ve sorumluluğu bulunmamaktadır. Tüketiciler bu şartları kabul ederek tura kayıt yaptırmışlardır.
9- Panoramik şehir turu, şehirlerin tanıtımı için düzenlenen 2-3 saat süreli turlardır. Şehir turları ve ekstra turlar, içeriği değişmemek şartıyla farklı günlerde düzenlenebilir. Ekstra tur fiyatları, içerik ve katılımcı sayısına göre değişiklik gösterebilir.
10- Programda ekstra olarak belirtilen geziler yeterli katılım olmaması halinde yapılamayabilir. Turların yapılamamasından Jolly Tur sorumlu tutulamaz. Yol üzerinde yapılan ekstra turlar tüm yolcuların katılımı olmasa dahi gerçekleştirilecektir. Yol üzeri yapılacak olan ekstra turlarda; tura katılmayacak olan misafirlerimiz rehberimiz tarafından kente girmeden önce yer alan dinlenme alanlarına yönlendirilecektir. Yol üzerinde yapılan ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, mola yerinde beklemeyi kabul ederek tura katılmışlardır. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından Jolly Tur sorumlu tutulamaz.
11- Tura iştirak eden kişilerin, şahsi eşyaları, çantaları, valizleri kendi sorumluluğunda olup, unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan Jolly Tur sorumlu değildir. Unutulan eşyaların bulunma durumlarında Ülkeye ve/veya kişiye ulaştırılması sırasında yapılan masraflar eşya sahibine aittir.
12- Jolly Tur, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar. 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup, 3.yatak standart yataktan küçüktür. Fiyat listesinde belirtilen Çocuk fiyatları ancak çocuğun iki yetişkin yanında konaklaması durumunda geçerlidir. Otellerde sunulan kontinental kahvaltı tereyağı, reçel veya bal, ekmek, çay veya kahve ile meyve suyundan oluşmaktadır. Grup kahvaltıları ayrı bir salonda servis edilebilir.
13- Fiyatlarımıza tur programında belirtilen detaylar ve havalimanı vergileri dâhildir. Gün içerisindeki kur değişimleri TL fiyatlara yansıtılmaktadır. Ödeme anındaki kurlar geçerlidir.
14- Tura katılan kişilerin seyahat sırasında yanlarında Seyahat Sigortalarını bulundurmaları gerekmektedir.
15- Turlar başka acente turları ile birleştirilebilir. Bu gibi durumlarda Jolly Tur misafirleri Jolly Tur sorumluluğundadır.
16- 18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvaffakatnamelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurulması zorunludur.
17- Kişilerin tura katılımlarındaki sağlık sorunları, hamilelik durumu, sürekli kullanımda bulundukları ilaçlar ile ilgili raporları yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.
FİYATLARA DAHİL OLAN SERVİSLER :
Türk Havayolları ile İstanbul (IST) – Venedik ( Vce) gidiş / Roma(Fco) – İstanbul (IST) dönüş ekonomi sınıf uçak bileti
Roma`da 3 gece, Montecatini`de 2 gece, Padova`da 2 gece olmak üzere toplam 7 gece kahvaltı dahil olarak konaklama
Havalimanı vergileri ve servisleri bedeli
Roma, Venedik ve Floransa Otel konaklama turist vergileri
Vapuretto ile Venedik adaya geçiş
Venedik, Floransa ve Roma panoramik şehir turları
Alan-Otel-Alan transferleri ve şehirlerarası otobüs transferleri
Jolly Tur profesyonel rehberlik hizmetleri
Zorunlu Seyahat Sigortası (1618 sayılı Yasa Gereği düzenlenen Mesleki sorumluluk sigortasıdır.)

Baştanbaşa İtalya Turları
Venedik (2)- Floransa (2) – Roma (3)

24 Haziran 2017 Hareket

7 Gece / Oda & Kahvaltı Konaklama

Türk Havayolları Tarifeli sefer uçuşu ile Atatürk Havalimanı Çıkış
Venedik Gidiş / Roma Dönüş

 

 

Otel Şehir Vergileri ve Vapuretto Ücreti Tur Bedeline Dahildir !!!

1.GÜN ISTANBUL –VENEDİK
Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde siz değerli misafirlerimiz ile saat 04:00`te buluşma. Bagaj ve bilet işlemlerinin ardından Türk Havayolları TK1871 sefer sayılı uçuşu ile saat 11:45`de Venedik Havalimanına hareket ve yerel saat ile 13:15`te varış ve varışı takiben panoramik şehir turumuza başlıyoruz. Görülecek yerler arasında; San Marco Meydanı ve Kilisesi, Tövbe Köprüsü, Rialto Köprüsü, Dükler Sarayı, Çan ve Saat Kulesi, Giorgio Maggiore Kilisesi ve Büyük Kanal bulunmaktadır. Şehir turumuzun akabinde rehberiniz tarafından ekstra olarak düzenlenecek Venedik`in sembolü olan kanallar arasında Gondol turu (25 Euro). Ayrıca Venedik`in sembolü haline gelmiş Grand Kanal`da tüm şehrin güzelliklerini ve tarihi yapılarını görebilme imkanını elde edebileceğiniz özel teknelerimizle yapacağımız Büyük Kanal turuna katılabilirsiniz. (30 Euro) Turumuz sonrasında serbest zaman. Otelimize transfer ve geceleme otelimizde.

2.GÜN VENEDIK
Sabah kahvaltısının ardından tam gün serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberiniz tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan Milano – Como Gölü ( 90 Euro)turuna katılabilirler. Milano şehir turu esnasında; dünyaca ünlü Maria Callas,Pavarotti ve de Leyla Gencer gibi sanatçıların sahne aldığı Scala Tiyatrosu, Duomo yani Katedral Meydanı, Vittorio Emmanuele Galerisi görülecek yerler arasında olup ayrıca Alışveriş için de zaman bulacaksınız. Tur bitimi ile Como `ya doğru yolumuza devam ediyoruz. Como Gölü ve şehir turumuz gezimiz esnasında görülecek yerler arasında meşhur sanatçıların, devlet büyüklerinin, önemli sporcu ve sanatçıların ( George Clooney) villaları da bulunmaktadır. Ayrıca gölde tekne turu size unutulmaz anlar yaşatacaktır…( dileyen misafirler kiralama yapabilir) tur sonrası otele transfer. Geceleme otelimizde.

3.GÜN VENEDIK – FLORANSA
Sabah kahvaltısının ardından odaların boşaltılması ve özel otobüsümüz ile Floransa`ya hareket. Rönesans ile özleşen şehir olan Floransa`da yapılacak olan panoramik şehir turunda Arno Nehri, Ponte Vecchio köprüsü, San Giovanni Battista, Vaftizhane, Santa Maria del Fiore Katedrali ( Duomo) ve Signoria Sarayı görülecek yerler arasındadır. Tur bitiminde Montecatini`deki otelimize transfer, yerleşme ve Geceleme otelimizde.

4.GÜN FLORANSA
Sabah kahvaltısının ardından tam gün serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz, rehberiniz tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan Pisa ve Dünyaca Ünlü İtalyan Rivierası turuna katılabilirler. (90 Euro) Bu turumuzda Pisa Kulesi ve Miracoli Meydanı görülecek yerler arasındadır, güzel fotoğraflar çekildikten sonra, Şarkılara ve Filmlere konu olan Meşhur Liman Şehri Portofino’ya tekne ile giderken italyan rivierasınında güzelliklerini görüyoruz. Tur sonrasında otelimize transfer . Geceleme otelimizde.

5.GÜN FLORANSA – ROMA
Sabah kahvaltısının ardından odaların boşaltılması ve özel otobüsümüz ile Roma’ya hareket. Roma`ya varış sonrasında panoramik Roma şehir turuna başlıyoruz. Panoramik Şehir turu esnasında Vatikan ve San Pietro Katedrali, Colosseo, Roma Forumu, Venedik meydanı, Vittoriano Zafer Anıtı, Aşk çeşmesi {Fontana di Trevi} ve İspanyol Merdivenleri {Piazza di Spagna} görülecek yerler arasında bulunmaktadır. Tur sonrasında otelimize transfer ve yerleşme. Geceleme otelimizde.

6.GÜN ROMA
Sabah kahvaltısının ardından tam gün serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberiniz tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan Outlet – Göller Bölgesi (Castel Gandolfo) turuna katılabilirler (50 Euro). Papaların yaz Dönemlerinde yaşadığı doğal güzelliklerin olduğu bölge gezildikten sonra İtalya’nın en ünlü outlet bölgesinde alışveriş için serbest zaman. Tur sonrasında otelimize transfer. Akşam arzu eden misafirlerimiz rehberiniz tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan Roma Gece turuna katılabilirler (25 Euro). Tur bitimi otele dönüş. Geceleme otelinizde.
7.GÜN ROMA
Sabah kahvaltısının ardından tam gün serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberiniz tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan Napoli & Pompei (90 Euro) turuna katılabilirler. Dünya üzerinde 2000 yıl öncesinden bu yana olduğu gibi kalabilen yegane antik şehirlerden biri olan Pompei, Vezüv yanardağının getirdiği lavlar ve küller altında kalmış olup, taşlaşmış insanları görebileceğiniz tek şehirdir. Daha sonra Italya’nın egzotik&romantik liman kentlerinden biri olan Napoli gezisi ve serbest zaman. Tur bitimi otelimize transfer. Geceleme otelinizde.

8.GÜN ROMA – İSTANBUL
Sabah kahvaltısının ardından odaların boşaltılması ve transfer saatimize bağlı olarak serbest zaman. Buluşma saatinde otelimizde buluşma ardından özel otobüsümüz ile Roma havalimanına transfer. Türk Havayollarının TK1866 sefer sayılı uçağı ile 15:25`te İstanbul’a hareket, saat 19:05`te İstanbul’a varış ve turumuzun sonu…

Fiyatlarımıza tur programında belirtilen detaylar ve havalimanı vergileri dâhildir. Gün içerisindeki kur değişimleri TL fiyatlara yansıtılmaktadır. Ödeme anındaki kurlar geçerlidir.

**** Venedik’de (Lido di Jesolo, Mestre, Di Piave, Padova veya Treviso), Floransa’da (Montecatini, Prato ) bölgelerinde kalınmaktadır. Roma`da konaklamamız merkezi değildir. Merkeze 15-20 km mesafede otellerde konaklatılmaktadır.

**** Yol üzeri yapılacak olan ekstra turlarda; tura katılmayacak olan misafirlerimiz rehberimiz tarafından kente girmeden önce yer alan dinlenme alanlarına yönlendirilecektir.

****Organizasyonun sorunsuz bir şekilde uygulanabilmesi ve siz sayın misafirlerimizin daha iyi bir servis alabilmesi için extra tur ücretleri ilk gün toplanacaktır.

 

FİYATLARA DAHİL OLMAYAN SERVİSLER:
Vize ücreti ve servis bedeli (120 EURO )
Yurtdışı çıkış vergisi, 15 TL (Seyahat tarihinden önce ilgili bankalara ödeme yapılması ve dekontun seyahat sırasında yanınızda bulundurulması tavsiye edilir.)
Seyahat Koruma Paketi (15 EURO) ( 70 yaş üstü misafirlerimiz için ücret 30 Eur`dur.)
Tüm kişisel harcamalar,
Rehber tarafından organize edilen ekstra turlar
Öğle ve Akşam yemekleri,
Müze, ören yeri vb. giriş ücretleri
Şoför bahşişleri

 

Jolly Tura ait bu turu satın almak için BURAYA tıklayınız  

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YAKINLARDAKİ DİĞER TURLAR

BLOG YAZILARI

New Devils Jersey