0212 702 9 702 Hayat Gezince güzel

1.
GÜN
BODRUM
Teknelerinize saat 15.30’dan itibaren yerleşebilirsiniz. Servis akşam yemeği ile başlar ve geceleme Bodrum Limanın da yapılır.
 
2.
GÜN
ORAK ADASI – ÇÖKERTME
Kahvaltıdan sonra tur programı ve tekne hakkında temel bilgiler verilir. Daha sonra Orak Adası`na hareket edilir. Orak Adası`nın kristal mavisi sularında yüzme molası ve öğlen yemeğinden sonra akşam yemeği ve geceleme için şirin bir balıkçı köyü olan Çökertme`ye demir atılır. Hava koşulları elverişli ise yolda yelken seyri yapılabilir. Arzu eden misafirler sahilde oksijen dolu kısa bir yürüyüş yapabilirler.
 
3.
GÜN
YEDİ ADALAR – (KÜFRE / UZUN LİMAN) – İNGİLİZ LİMANI
Sabah kahvaltıdan önce, erken saatlerde Yedi Adalar`a doğru hareket edilir. Yedi Adalar`daki ilk durağımız Küfre Koyu ziyaret edildikten sonra Uzun Liman`a demir atılır. Daha sonra akşam yemeği ve geceleme için İngiliz Limanı’na (Değirmen Bükü) doğru hareket edilir. İngiliz Limanı, 2. Dünya Savaşında İngiliz savaş gemilerinin burada demirlemesinden dolayı bu isimle anılmaktadır. Bölge, yatların demirleyebilmesi için uygun ve korunaklı birçok irili ufaklı koydan oluşur.
 
4.
GÜN
KLEOPATRA ADASI – KARACASÖĞÜT
Sedir (Cedrae) Adası`na hareket ederek güne başlanır. Eşine başka hiçbir yerde rastlayamayacağınız küçücük kumsalı ve olağanüstü berrak bir suyu olan bu ada, adeta bir açık hava müzesini andırır. Akşam yemeği ve geceleme için Karacasöğüt Köyü`ne hareket edilir. Bu şirin köy Marmaris`e yalnızca 25 km mesafededir ve dolmuşla Marmaris’e ulaşım mümkündür. Ayrıca, Marmaris veya Dalyan-Kaunos bölgelerini gezmek isteyen konuklarımız için opsiyonel turlarımız da mevcuttur.
 
5.
GÜN
LÖNGÖZ – TUZLA
Yüzerek güne başladığınız sabah saatlerinin ardından öğle yemeği için çam ormanlarıyla çevrili bir cennet köşesi olan Löngöz Koyu`na demir atılır. Orman içinde kısa bir yürüyüş yapabilir ve Ali Baba’nın yerinde dinlenebilirsiniz. Turkuaz sularında yüzebileceğiniz Tuzla Koyu’na hareket edilir. Akşam yemeği ve geceleme bu güzel koyda yapılır.
 
6.
GÜN
KARGILI – KİSEBÜKÜ (ALAKIŞLA BÜKÜ)
Erken saatlerde Kargılı Koyu’na (Molla İbrahim Koyu) varılır, teknedeki öğle yemeğinden sonra Kisebükü’ne (Alakışla Bükü) hareket edilir. Sahildeki harabeler gezilebilir.
 
7.
GÜN
PABUÇ BURNU – YALIÇİFTLİK – BODRUM
Kahvaltıdan sonra öğle yemeği için Pabuç Burnu`na hareket edilir. Yerel halkı ve yöresel hayatı görmek isteyen konuklarımız için bu koydan opsiyonel köy turu düzenlemekteyiz. Beş çayı Yalıçiftlik Koyu`nda servis edilir. Akşam yemeği ve geceleme için Bodrum Limanı`na giriş yapılır.
 
8.
GÜN
BODRUM
Teknede yapılan kahvaltıdan sonra 10.30`a kadar tekneden ayrılabilirsiniz. Barbaros Yatçılık, deniz ve hava koşullarına bağlı olarak, konukların emniyeti ve rahatı için tur programında değişiklikler yapabilir.
 
EKSTRA NOTLAR
 

Tekne Tipi: Geleneksel Ahşap Gulet (M/S)

Tekneye Biniş: Bodrum Limanı

Biniş Saati: 15:30 dan itibaren

Tekneden İniş: Bodrum Limanı

İniş Saati: Kahvaltı sonrası sabah 10:30

MAVİ TUR YEMEK MENUSU

Kahvaltı : 7 oğun sabit olarak;

2 ceşit recel, bal, tereyağ, yeşil zeytin, siyah zeytin, beyaz peynir, kaşar peyniri, yumurta, domates, salatalık, meyve, sut, limitsiz cay ve kahve

Oğlen Yemeği : 6 oğun farklı olarak;

Sebzeli Tavuk, taze fasulye, patlıcan musakka, biber dolması, karnıyarık, fırında makarna pirinc pilavı, bulgur pilavı, makarna ceşitleri, salata ceşitleri, yoğurtlu kızartma, cacık, komposto, meyve.

Cay Saati : 7 oğun farklı olarak;

Limitsiz cay, kahve, biskuvi, kek ceşitleri, sigara boreği.

Akşam Yemeği : 7 oğun farklı olarak;

Balık ızgara, balık tava, ızgara kofte- tavuk, et sote, hindi fileto, fırında tavuk.

Mantar sote, salata ceşitleri, pirinc pilavı, bulgur pilavı, makarna ceşitleri.

Barbunya pilaki, patates pure, yoğurtlu semizotu, piyaz, karışık kızartma, cacık, garnitur

Tatlı, meyve

ONEMLİ DETAYLAR

*Cocuklar icin indirim uygulanmaz. 12 yaş altı cocuklar tekneye kabul edilmez.

*Deniz ve hava koşullarına bağlı olarak, konukların emniyeti ve rahatı icin tur programında değişiklikler yapabilir.

*Fiyatlar Tur Kalkış Tarihine Gore Uygulanır.

 
 

1-) İPTAL VE DEVİR:

1.1 Tatil.com 3. Parti firmalar dolayısıyla veya yeterli katılım sağlanamaması halinde tuketiciye de bildirmek kaydı ile, ilan ettiği veya kayıt aldığı turları gezi başlangıcından 1 gun oncesine kadar kısmen veya tamamen iptal edebilir. Aynı sure icinde, tur kapsamındaki otel, ulaşım aracları ile bunların hareket yerlerini, programda belirtilmiş ve gezilecek yer olarak gosterilen yerlerin ziyaret sıralarını değiştirebilir.

1.2 Tuketici rezervasyonunu kendisinin veya 1. derecede akrabalarının 10 gunluk mutat iştigaline engel rahatsızlıklarını ve olumleri tam teşekkullu devlet hastanesinden alınacak resmi rapor ile belgelemeleri halleri dışında kalan bir sebep ile tur hareket/konaklama başlangıc tarihine 29-15 gun kala yapılan iptallerde toplam tur bedelinin %25 i, 14-0 gun kalıncaya kadar yapılan iptallerde veya habersiz konaklama yapılmaması/tura gelinmemesi halinde ise gezi ucretinin tamamı tatil.com tarafından iade edilmeyeceğini bilmektedir. Ozel hukumler saklıdır.

1.3 Tuketici promosyon turlarda turun başlangıc tarihi ne olursa olsun , mucbir sebepler dahi olsa iptal / değişiklik hakkı olmadığını bilmektedir.

1.3 Paket tur kapsamındaki tum ucuşlarda 15 gun ve daha sonraki iptallerde hicbir mazeret gecerli olmayıp, ucak ucreti iadesi soz konusu değildir.

1.4 Acenta tatil.com tuketicinin başlangıcını kacırdığı geziye iştirak edeceğini yazılı olarak bildirmemesi durumunda tuketici adına yapılmış tum rezervasyonları gezinin başlangıcından 24 saat sonra iptal etme hakkına sahiptir. Bu gibi iptallerde tuketiciye herhangi bir odeme yapılamaz.

1.5 Tuketici, paket tura devam etmesinin mumkun olmaması durumunda, hareketten en az 7 gun once seyahat acentasına tatil.com niyetini bildirerek rezervasyonunu, paket tur acısından gecerli tum koşulları yerine getiren bir ucuncu kişiye devredebilir. Bu durumda, paket turu devreden ve devralan, sozleşmeye taraf seyahat acentasına tatil.com karşı, bakiye tutarın ve soz konusu devirden doğan tum ilave masrafların odenmesinden muteselsilen sorumludurlar.

1.6 tatil.com uzerinden alınan tum hizmetlerin her aşamasında tatil.com ile bağlantıya gecilmek zorundadır. Aksi takdirde muşterinin aracı firmadan yapacağı değişiklik, iptal, yeni rezervasyon ve farklı bir hizmet alması durumlarında tatil.com sorumluluk kabul etmez.

1.7 Konaklama ve tur kayıt başlangıcından sonra gelen erken cıkış talebi, ilgili otelin/turun onayı ile doğrultusunda değerlendirilir. Otelden erken ayrılma halinde ucret iadesinin yapılıp yapılamayacağı otelin/işbirliği yapılan aracı kuruluşun insiyatifinde olduğundan tatil.com a bu konuda bir talep veya bir itiraz yoneltilemez. Otelden erken ayrılma halinde muşteri tatil.com tarafından otele odenen tum ucreti hicbir itiraz ileri surmeden odemeyi peşinen kabul eder.

1.8 Satın alınan paket tur hizmetinde ucak bileti var ise yapılan iptal talebinde havayolunun ilgili ucuş icin uyguladığı kural ve cezalar gecerli olacaktır.

1.9 Munferit organizasyonlarımızda secilen tur ve bolgeye gore belirli donemlerinde havayolu ve otellerin iptal koşulları uygulanacak olup,iptal olamama durumu soz konusudur.”

TUR UCRETİNE DAHİL OLANLAR :

*Tam Pansiyon Konaklama ( Kahvaltı-Oğle yemeği-5 cayı kek, biskuvi ve aperatif servisi- Akşam yemeği)

*Liman masrafları ve cıkış işlemleri

*Seyir Belgesi ve gerekli işlemler icin gemi acentesi masrafları.

*Palamar Ucretleri,Murettebat servisi,Kullanma suyu,Dizel ve Benzin masrafları

*Temiz nevresim ve Banyo havlularının temini(Deniz havlusu verilmez)

*Yattaki ekipmanların ucretsiz kullanımı (Maske, Palet, Şnorkel, Olta takımları, v.b…)

*Tur esnasında kitap okumak isteyen misafirlere Kitap imkanı.

*Yat sigortası (Kişisel seyahat sigortanızı yaptırmanızı tavsiye ederiz).

*Tum misafirlerimize yetecek sayıda guneşlenme minderi

*Cep telefonu şarj imkanı (12 ve 24volt jeneratorlu teknelerde 220v )

TUR UCRETİNE DAHİL OLMAYANLAR :

*Alkollu ve alkolsuz icecekler

*Muze ve oren yerlerine giriş ucretleri

*Tekne personeline verilecek bahşişler

*Karada ve denizde yapılacak ekstra geziler (Su sporları, Yamac paraşutu v.b.)

*Her teknede bir bar bulunur. Bar fiyatlarından her turlu alkollu ve alkolsuz icecek alınabilir. Teknede alınan icecekler icin kaptana odeme yapabilirsiniz.

 

Bu tur Tatil.com tarafından düzenlenmektedir. Satın almak için BURAYA tıklayabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YAKINLARDAKİ DİĞER TURLAR

BLOG YAZILARI

New Devils Jersey