0212 702 9 702 Hayat Gezince güzel

7 gece / 8 gün
(Promosyon)

BÜYÜK İTALYA TURU

(Promosyon)

 

2017 BOYUNCA HER HAFTA

 

7 Gece – 8 Gün / THY ile

Ocak: 14,21,23,27,28 / Şubat: 04,19,25 / Mart: 05,18,26,31 /
Nisan: 01,09,15,29

Mayıs: 07,13,14,20,27,28 /

Haziran: 03,10,11,17,18,24,25Temmuz: 01,03,08,09,10,15,16,17,22,23,24,29,31

Ağustos: 06,07,12,13,14,19,20,21 /

Eylül: 02,10

 

 

  1. Gün: İSTANBUL – NAPOLİ (POMPEI)

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde Sambatour yetkilileriyle saat 06:00’da buluşma. Bilet,bagaj ve pasaport işlemlerinin ardından Türk Hava Yolları’nın TK1879 sayılı seferi ile saat 10:00’da Napoli’ye hareket. Saat 10:30’da Napoli’ye varışımızın ardından yapılacak panoramik şehir turunda Mergellina, Plebiscito Meydanı, Trieste Tirentino Meydanı, Toledo Caddesi görülecek yerler arasındadır. Tur bitimi arzu eden misafirlerimiz için ekstra olarak Vezüv Yanardağı’nın püskürmesiyle kül bulutu altında kalan ve taşlaşmış bedenlerin görüldüğü antik şehir  Pompei turu yapılacaktır.Tur bitimi otelimize transfer.Odaların alınmasından sonra serbest zaman.Geceleme otelimizde.

POMPEI TURU & SORENTO TURU 95 EURO (02-12 YAŞ 50 EURO)

Vezüv yanardağının yerle bir ettiği, şimdi açık müze olan Pompei antik kenti, zaman yolculuğu yapmışçasına yerel rehber eşliğinde geziliyor. Ardından En küçük yerleşimi bile görülmeye değer görkemli Amalfi sahillerinde yer alan İtalya’nın romantik şehri Sorrento’nun gezilmesi.

 

Dahil olan hizmetler: Ulaşım + rehberlik + Pompei girişi + kulaklık

 

  1. Gün: NAPOLİ – ROMA (YEMEKLİ ROMA GECE TURU)

Sabah kahvaltı sonrası odaların boşaltılması ve Başkent Roma’ya hareket.Varışımızın ardından  panoramik Roma şehir turumuzu yapıyoruz. Turumuz esnasında, Colesseum, İspanyol Merdivenleri, Trevi Aşk Çeşmesi, Piazza Venezia, Vittorio Emanuela Anıtı, Roma Forum, Via Del Corso,Circus Maximus görülecek yerler arasındadır.Tur bitimi otelimize transfer.Odaların alınmasından sonra serbest zaman.Akşam arzu eden misafirlerimiz için ekstra olarak Yemekli Roma Gece Turu düzenlenecektir.Tur bitimi otelimize transfer ve serbest zaman.Geceleme otelimizde.

YEMEKLİ ROMA GECE TURU 55 EURO (02-12 YAŞ 35 EURO)

Yemeğimizi alacağımız restoranda Antik Roma dönemine ait kostümler ve İtalyan şarkıları eşliğinde akşamın tadını çıkardıktan sonra Roma’yı bir de ışıklandırılmış haliyle görüp en keyifli meydanlarında zaman geçirme fırsatı yakalayacağız ve Roma’da bir gecenin tadını çıkaracağız.

 

Dahil olan hizmetler: Ulaşım + Akşam Yemeği ( Müzik Eşliğinde) + Rehberlik Menü: Zeytinyağlı Kızarmış Ekmek, Yeşil Salata, Taze Sebze Çorbası, Domates Soslu Makarna, Fırında Karışık Et (Tavuk, dana, kuzu) Fırın Patates, Tiramisu, Su + Şarap veya Meşrubat (limitsiz)

 

  1. Gün: ROMA (CASTELLI ROMANI OUTLET VE DAĞ KÖYLERİ)

Sabah kahvaltı sonrası arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Castelli Romani Outlet ve Dağ Köyleri turumuza katılabilirler. Tur bitiminde otelimize transfer ve serbest zaman.Geceleme otelimizde.

CASTELLI ROMANI OUTLET VE DAĞ KÖYLERİ TURU 50 EURO (02-12 YAŞ 30 EURO)

Turumuzun ilk durağı Papa’nın yazlık sarayının bulunduğu Castel Gondolfo. Ardından Roma yakınlarında ki bir göl kıyısında olan ve İtalyan zenginlerinin de evlerinin bulunduğu Nemi Köyü’ne gidiyoruz. Bölgenin meşhur dağ çileklerinden yapılmış turtalarımızı yedikten sonra serbest zamanımızda köyde gezerek dağ çileklerinden yapılmış birçok üründen satın alma fırsatı buluyoruz. Ardından Roma’nın dışındaki İtalya’nın en büyük Outlet’ine giderek ucuz alışverişin keyfini çıkarıyoruz.

 

Dahil olan hizmetler: Ulaşım + Rehberlik Hizmeti + Turta İkramı

 

  1. Gün: ROMA – FLORANSA (MONTECATINI)

Sabah kahvaltı sonrası odaların boşaltılması ve Floransa’ya hareket.Rönensans’ın doğduğu şehir olan Floransa’da yapılacak olan panoramik şehir turunda Duomo Kilisesi (Santa Maria Del Fiore), Vaftizhane, Eski Saray, Ponte Vecchio, Piazza Signoria görülecek yerler arasındadır.Tur bitimi otelimize transfer ve odaların alınmasının ardından serbest zaman.Geceleme Montecatini’deki otelimizde.

 

  1. Gün: FLORANSA (MONTECATINI) – (SIENA- PISA-SAN GIMIGNANO)

Sabah kahvaltı sonrası serbest gün, kent pazarında alışveriş imkanı.Arzu eden misafirlerimiz için ekstra olarak Toscana bölgesinin meşhur kasaba ve şehirlerinden olan Siena,Pisa ve San Gimignano turu düzenlenecektir.Tur bitimi otelimize transfer ve serbest zaman.Geceleme Montecatini’deki otelimizde.

PISA & SIENA & SAN GIMIGNANO TURU 100 EURO (02-12 YAŞ 50 EURO)

İtalya’nın en önemli sembolü , eğikliği 5,5 metreyi bulmasına rağmen, hala ayakta durması mucize kabul edilen, meşhur Pisa kulesinin görülmesi. Daha sonra İtalya’nın en tipik kasabası olan dünyaca ünlü Palio yarışlarının yapıldığı ve Ortaçağın günümüze en güzel şeklide yansıdığı Siena kentinin gezilmesi. Ardından Roma İmparatorluğu zamanında konumu itibariyle tepede bulunmasından dolayı garnizon olarak kullanılmış bu şirin, etrafı surlarla çevrili yerin gezilmesi.

Dahil olan hizmetler: Ulaşım + rehberlik

 

  1. Gün: FLORANSA (MONTECATINI) – VENEDİK

Sabah kahvaltı sonrası odaların boşaltılması ve  Venedik’e hareket.Öğleden sonra Gondollar şehri Venedik’te yapılacak olan panoramik şehir turunda San Marco Katedrali ve Meydanı, Dükler Sarayı, Canale Grande, İç Çekme ve Rialto Köprüsü görülecek yerler arasındadır.Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Gondol Turuna katılabilirler.Tur bitimi otelimize transfer.Odaların alınmasından sonra serbest zaman.Geceleme otelimizde.

GONDOL TURU 25 EURO (02-12 YAŞ 25 EURO)

Venedik’in simgelerinden biri olan geleneksel Gondollar ile yapacağımız bu turumuzda Venedik’in kanallarını görme imkanı elde edeceksiniz.
**Önemli Not: Gondol gezisi min. 6 kişi ile yapılmaktadır.

Dahil olan hizmetler: Gondol gezisi

 

  1. Gün: VENEDİK – BERGAMO (MİLANO & COMO GÖLÜ)

Sabah kahvaltı sonrası odaların boşaltılması ve Bergamo’ya hareket.Bergamo’ya varışımızın ardından  şehirde kısa bir kahve molası veriyoruz.Mola sonrası otelimize transfer.Odaların alınmasının ardından serbest zaman.Arzu eden misafirlerimiz için ekstra olarak Milano ve Como Gölü turu düzenlenecektir.Tur bitimi otelimize transfer ve serbest zaman.Geceleme otelimizde.

MİLANO & COMO GÖLÜ TURU 65 EURO (02-12 YAŞ 35 EURO)

İtalya’nın ve Avrupa’nın en gelişmiş ve en zengin şehirlerinden, aynı zamanda ticaret ve fuar merkezlerinden biri olan Milano şehir turunda; Galleria, Duomo katedrali, Scala Meydanı, Fortezza görülecek yerler arasındadır. İtalya’nın kuzeyinde bulunan ve 3. büyük gölü olan Como Gölü’nün insanı büyüleyen manzarası eşliğinde gezerken, bir yandan gölün kıyısında ünlü isimlerin malikanelerini görüyoruz.

 

Dahil olan hizmetler: Ulaşım + rehberlik + Como’da tekne turu

 

  1. Gün: BERGAMO – TORİNO – İSTANBUL

Sabah kahvaltı sonrası odaların boşaltılması ve Torino havalimanına hareket. Bilet,bagaj ve pasaport işlemlerinin ardından Türk Hava Yolları’nın TK1310 sayılı seferi ile saat 12:05’de İstanbul’a hareket. Saat 16:55’de  İstanbul Atatürk Havalimanına varış ve turumuzun sonu.

 

Turu satın almak için Linki Tıklayabilirsiniz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YAKINLARDAKİ DİĞER TURLAR

BLOG YAZILARI

The key benefits of Superior quality Analyze Records An educational process”incubator” is similar to a small business incubator within...
Things You Won’t Like About Simple Lab Report Format and Things You Will Lab Tests Online and other credible...
The league poached Wholesale Jerseys NFL three of the best mid-major programs in the country to fill the void...
The Insider Secret on Buy Personal Statement Online Discovered A Startling Fact about Buy Personal Statement Online Uncovered The...
The Do This, Get That Guide On Who Can I Pay to Write a Paper for Me The 30-Second...
They want to assess the team they have before they Nike NFL Jerseys Wholesale think about adding pieces. He...
Crafting a image for informative article readers establishes your private model name and makes it more easy for faculty...
To search for players who were born on a certain date, for example all players born Cheap Bordeaux Jerseys...
The History of Controversial Topics for Research Reports Refuted It’s because so much of information is readily on the...
New Devils Jersey