0212 702 9 702 Hayat Gezince güzel

Vizesiz Gidilebilen 5 Avrupa Ülkesi

Mayıs 9, 2017 blog

Editör

Yurt dışına vizesiz seyahat edilebilen  yerler ve tatil bütçesinin en düşük olduğu noktalar hepimiz için önemli kriterlerden biridir. Yurt dışı seyahatlerimizde, ülkemizden vize istemeyen bütçemize uygun ve şirin beş ülkeyi yazalım dedik. 

 

Makedonya Vizesiz Seyahat

 

Makedonya, oldukça güzel bir balkan ülkesidir.  Komşuları Yunanistan, Bulgaristan, Kosova, Arnavutluk ve Sırbistan dır. 700.000 nüfusu olan Makedonya nın başkenti Üsküp tür. Vardar nehrinin iki yakasına kurulan sıcacık insanlarıyla dolu bu ülkede tarihi ve kültürel benzerliklerimizin olmasından dolayı yabancılık çekmeyeceğiniz bir yerdir. Ohrid, Balkanlar’ın tercih edilen en güzel şehirlerinden birisidir. Mavrovo Kasabası ise kayak tatili için ilk düşünülen bölgeler arasındadır. 

Bosna Hersek Vizesiz Seyahat

 

Ülkemizle arasındaki geçmişten gelen dostluk ve yaşanan ortak üzüntüler Bosnayı dost ve kardeş ülkelerimizden biri olarak öne çıkartıyor. Ülkemizden vize istemeyen ülkeler arasında başı çeken Bosna, vizesiz gidilebilecek en güzel ülkelerden biri. Fiyat açısından oldukça uygun olan ülkenin tarihi dokusu sizi mest edecektir. Başkent Saray Bosna ve tarihi Mostar kenti ilk görülmesi gereken yerlerdir.

Karadağ Vizesiz Seyahat

 

Tatil de denize girmek istiyorum diyen biri iseniz, Karadağ size bu keyfi birde vize sıkıntısı olmadan veren bir ülke. Kotor ve Budva başta olmak üzere sayısız koy, plaj ve kumsal, inanılmaz uygun fiyatlar, 5 yıldızlı tatil keyfi için Karadağ’ı orta ölçekli bir bütçeyle misafirlerine sunuyor.  Gece hayatı, kültürel yaşamı ve tarihi güzellikleri de farklı birer alternatif. Üstelik Ege ya da Akdeniz sahillerimizde elde edeceğiniz lüks tatilin bir benzerini yarı fiyata mal etmek mümkün.

Ukrayna Vizesiz seyahat

 

Türkiye’den vizesiz seyahat edilebilen Ukrayna makul fiyatları, renkli gece hayatı ve muhteşem doğası ile oldukça cazip bir ülke. Tabii ki Ukrayna denince akla ilk gelen güzel kızlar ve seks turizmi, ancak bu oldukça yanlış bir yaklaşım. Ukrayna tatili sizi eminiz ki oldukça mutlu edecektir.

Sırbistan Vizesiz Seyahat

 

Şunu belirtelim vizesiz gidilen en güzel ülkelerden biri Sırbistantır. Belgrad ve Novi Sad başta olmak üzere gece hayatı, tarihi ve kültürel birikimi, yemekleri, doğal güzellikleri, pahalılığın henüz çok kısıtlı olması ile birleşince, Sırbistan çok iyi bir fikir gibi olarak öne çıkıyor. 

 


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


says he gets his design ideas based on what’s around him. and I think it might be cut but...
When you purchase an essay from us, you’re guaranteed to relish individual approach because essay help offered by our...
The request must include your full name, address, account number, and the statement I reject the Arbitration Agreement contained...
Only one button and you may switch on the skills. Obviously, you can find numerous free VPN services provided...
North Carolina Betting Odds and Trends Rutgers is against the spread in their last eight bowl games. Tan proudly...
New Devils Jersey