0212 702 9 702 Hayat Gezince güzel

01/02.Gun İSTANBUL DUBAİ HONG KONG

Ataturk Havalimanı Dış Hatlar Terminali Emirates kontuarı onunde siz değerli misafirlerimiz ile saat 16.30 da buluşma. Bagaj, bilet ve biniş işlemlerinin ardından Emirates Havayolları nın EK 122 sefer sayılı ucağı ile saat 19.05 te Dubai ye hareket. Saat 01.20 de Dubai ye varış. Saat 03.15 de Emirates Havayolları nın EK 382 sefer sayılı ucağı ile Hong Kong a hareket. Yerel saat ile 14.30 da Hong Kong a varış. Panoromik Hong Kong şehir turu. Bu turumuz esnasında Abberden, Balıkcı Koyu, Victoria Tepesi, Repulse Bay gorulecek yerler arasındadır. Şehir turunun bitiminde otelimize transfer. Oda anahtarlarının dağıtılmasının ardından dinlenmek icin serbest zaman. Geceleme otelimizde.

03.Gun HONG KONG

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak duzenlenecek olan tam gunluk Macau Adası (145 Euro) turuna katılabilirler. Bu turumuzda oncelikle otobus ile feribota bineceğimiz iskeleye hareket ediyoruz. Gemi ile yapacağımız 1 saatlik keyifli bir yolculuğun ardından Macau Adası na varışızla birlikte panoromik ada turu. Bu turumuzda Guia Pisti (Macau Grand Prix sinin alanı), Tanrıca Kum Lam ın heykeli, A-Ma Tapınağı, Macau Kulesi nden Penha Tepesi ne geciş, Porta Do Cerco (Cin ile Macau arasındaki bariyer kapısı), UNESCO Dunya Kultur Miras Listesi nde yer alan Macau şehir merkezi ve katedral gorulecek yerler arasındadır. Sonrasında dileyen misafirlerimiz şanslarını casinoda deneyebilirler. Tur bitiminde otelimize geri donuyoruz. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak duzenlenecek olan Yemekli Tekne; turuna katılabilirler (80 Euro). Bu turumuzda rehberiniz eşliğinde otelimizden ozel otobusumuz ile hareket edip limandan teknemize biniyoruz. Muzikli ve yemekli olarak organize edeceğimiz bu gezide Hong Kong un ışıklar altındaki muhteşem manzarasını seyrederek guzel bir gece gecirme imkanı bulabilirsiniz. Tur bitimi otelimize transfer. Geceleme otelimizde. Tur bitimi otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

04.Gun HONG KONG – BANGKOK

Sabah kahvaltısının ardından odaların boşaltılması ve rehberinizin bildireceği transfer saatine kadar serbest zaman. Serbest zamanınızda dunyaca unlu Harbour City , IFC MAL alışveriş merkezlerini gezebilir , dilediğinizce vakit gecirebilirsiniz. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak duzenlenecek olan Okyanus Parkı; turuna katılabilirler (75 Euro). Bu turumuzda Cin akrobasi gosterisini ve yunusların muthiş şovlarını seyredebilir, Hong Kong un muhteşem manzarası eşliğinde teleferiğe binebilirsiniz. Rehberiniz tarafindan verilen saatte buluşmanın ardından Hong Kong havalimanına geciyoruz. Check in ve bagaj işlemlerinin ardından saat 21.15 te Emirates Havayolları nın EK 385 sefer sayılı ucuşu ile Bangkok a hareket. Yerel saat ile 23.15 de varış ve otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

05.Gun BANGKOK

Sabah kahvaltısının ardından şehir turumuz icin otelden hareket. Şehir turunda icinde dunyaca meşhur 46 metre uzunluğu ve 15 metre yuksekliğiyle, Yatan Buddha Heykeli, Oturan Buddha Heykeli, Stupa lar (mezar taşları), Kraliyet Tapınağı Wat Pho ve icinde 5,5 ton ağırlığında Altın Buddha Heykeli bulunan Wat Traimit Tapınağı nı geziyoruz. Daha sonra Cin Mahallesi, Cicek Pazarı, Demokrasi Anıtı ve Caddesi, Bakanlıklar Caddesi, Parlamento Binası, Mucevher Fabrikası ve Tayland ın şu andaki kralının Bangkok taki Malikanesi gorulecektir. Tur sonrası otelimize transfer. Akşam arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin ekstra duzenleyeceği Sea Food Market & Patpong Gece Pazarı turuna katılabilirler (15 Euro). Turumuzda once Tayland ın en buyuk deniz mahsulleri restoranına gidecek burda gunluk getirilen deniz mahsullerinden secerek istediğimiz şekilde pişirterek keyifli bir yemek yiyeceğiz. Bu restoranın sloganı if it swims we have it; yani yuzuyorsa bizde vardır;. Yemeğimizin ardından Bangkok un en meşhur gece pazarı olan Cin stili ve Tayland stili alışveriş yapabileceğiniz daha cok taklit urunlerin (Rolex saat, Versace canta vs) ağırlıklı olduğu Patpong gece pazarına geciyoruz. Unlu alışveriş ve barlar sokağında guzel vakit gecireceksiniz. Bol pazarlık yapmayı unutmayınız. Tur sonrası otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

06. Gun BANGKOK

Sabah kahvaltısının ardından arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak duzenlenecek tam gunluk Pattaya gezisine katılabilirler (70 Euro ). Bu tum gunluk gezide Bangkok tan ozel otobusumuzle Tayland ın en meşhur sayfiye yeri Pattaya ya gidiyoruz. Varışta Pattaya Sahili nden ozel surat teknelerimizle, palmiye ağacları arasında mercan tozlarından oluşmuş beyaz kumsalı ile butun gun turkuaz sularında yuzebileceğimiz Mercan Adası bizi karşılıyor. Oğle yemeği ızgara balık, salata ve tropik meyvelerden oluşuyor. Oğleden sonra Pattaya ya donuyor ve Timsah Ciftliği Gezisi icin otobusumuze biniyoruz. Burada timsahlarla yapılan tehlikeli gosteriyi izleyip, inanılmaz guzellikteki bahceyi gezeceğiz. Kaplanlar ile hatıra fotoğrafı cektirip, bahcede yer alan Uzakdoğu ya has ceşitli canlıları gorebileceğiz. Gezi sonrası Pattaya merkezde serbest zaman bizi bekliyor. Akşam Bangkok a donuş. Geceleme otelimizde.

07. Gun BANGKOK – KUALA LUMPUR

Sabah kahvaltısının ardından odaların boşaltılması. arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak duzenlenecek Yuzen Carşı & Yılan Ciftliği turuna katılabilirler (40 Euro). Bu turumuzda Bangkok un dışına cıkarak yol uzerinde ilk once dunyaca tanınmış Siam İkizlerinin doğduğu Samut Songkram kasabasında bir Hindistan cevizi ciftliğine uğruyoruz. Burada Hindistan cevizi ağacından Tay halkının nelerde faydalandıkları hakkında bilgi alıp, bu ağactan yapılmış hediyelik eşyaları goruyoruz, ayrıca icerideki orkide bahcesini de gezebilirsiniz. Burdan hareket edip 10 dk civarında otobus yolculuğundan sonra Tay stili teknelerin kalktığı iskeleye geliyoruz. Burdan teknelere binip nefis egzotik Uzakdoğu manzaraları eşliğinde yaklaşık yarim saatlik zevkli bir yolculuktan sonra dergilere kapak, belgesellere jenerik olmuş meşhur Yuzen Carşı ya geliyoruz, nehir uzerindeki kanoların icinde kurulan acık pazarı gorecek ve alışveriş yapma imkanına sahip olacaksınız. Yuzen carşıyı oğlen kapanana kadar geziyoruz. Ayrıca bir yılan ciftliğine uğrayacak, burada Kobra ve Piton gibi yılanlarla yapılan ilginc bir gosteri izleyeceğiz. Donuş yolunda ağac oymacılığının en guzel orneklerinin bulunduğu ağac oyma atolyesini gezecek, burada gul ve tik gibi değerli ağacların sanatcıların elinde nasıl mukemmel bicimde şekillendiğini goreceğiz. Bangkok a donuş yolunda rehberinizin alacağı Tayland ın en meşhur tropic meyvelerinin tadına bakacaksınız. Tur sonrası havalimanına transfer. Yerel havayolları ile Kula Lumpur a ucuş ve yerel saat ile Kuala Lumpur a varış. Pasaport ve bagaj işlemlerinin ardından otelimize transfer ve serbest zaman. Akşam arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak duzenlenecek olan Malezya Gecesi turuna katılabilirler (45 Euro). Malezya nın geleneksel kulturel danslarını izleyebileceğiniz ve acık bufe Malezya mutfağının en guzel yemeklerinden yiyebileceğiniz şehrin en meşhur restoranına gidiyoruz. Gezimiz bol pazarlıkla alışveriş yapabileceğiniz Cin Mahallesi ndeki gece pazarıyla devam edecek. Cin mahallesinden sonra kısa bir otobus turu yapılacak ve şehri gece ışıklar altında goreceğiz. Tur sonrası otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

08. Gun KUALA LUMPUR – SİNGAPUR

Sabah kahvaltısının ardından odaların boşaltılması. Oğleden sonra Kuala Lumpur u tanımanız icin hazırlanan panoramik şehir turunu yapacağız. Merdeka meydanı, Ulusal cami, Kahramanlar anıtı, Malezya Sultanın sarayı (dışarıdan) gorulecek yerler arasındadır. Tur sonrası Kuala Lumpur şehir turu icin hareket. Şehir turumuz sırasında Kral Sarayı, Cin Mahallesi, Sultan Abdul Samad Binası, Bağımsızlık Meydanı, National Monument, dunyanın en yuksek kulelerinden biri olan Minare of Kuala Lumpur dan muhteşem şehir goruntusu gorulecek yerler arasında bulunmaktadır. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak duzenlenecek olan Batu Mağaraları turuna katılabilirler (35 Euro). Bu turumuzda 130 milyon yıllık kirec taşından tepenin icine yapılmış Batu Mağarasını ziyaret ediyoruz. Girişte bizi maymunlar karşılıyor. 272 basamak cıkarak mağaranın icindeki Hindu Tapınağını ziyaret ediyor ve Tanrı Muruga nın en yuksekteki mabedini goruyoruz. Donuşte Pewter (bakır kalay karışımı) isimli maddeden yoresel eşyaların yapıldığı Royal Selangor Pewter merkezini geziyoruz. Tur sonrası havalimanına transfer yerel havayolları ile Singapur a ucuş ve Singapur a varış. Singapur a varışımıza istinaden şehir turu; Singapur Nehri, Meclis-Opera-Mahkeme binaları ve Merlion anıtı goreceğimiz yerler arasında. Sonrasında Cin Mahallesi nde alışveriş icin kısa bir serbest zaman şehir turu sonrası otelimize hareket. Oda anahtarlarının dağıtılmasının ardından dinlenmek icin serbest zaman. Akşam arzu misafirlerimiz rehberinizin ekstra olarak duzenleyeceği Gece Safarisi; turumuza katılabilirler (55 Euro). Bu gezide dunyada ilk kurulmuş olan gece safarisi parkını gezecek ve buraya sponsor firmalar tarafından getirilerek doğal ortamları yaratılmış ceşitli canlıları goreceğiz. Ayrıca suni olarak yaratılmış yağmur ormanları bolgesinden gececek, gezinin bir bolumunde trenden inip, yuruyerek leopar yolu; denen yuruyuş parkurunu gezecek, burada leopard, dev yarasa gibi canlıları cok yakından goreceğiz. Heyecan dolu bir akşam bizleri bekliyor. Tur sonrası otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

09. Gun SİNGAPUR – BALİ

Sabah kahvaltısının ardından odaların boşaltılması. Arzu eden misafirlerimiz rehberinizin ekstra olarak duzenleyeceği Sentosa Adası turumuza katılabilirler (75 Euro). Sentosa Singapur luların haftasonlarını değerlendirdikleri Singapur un en buyuk adası. Otobusumuzle Faber tepesine geldikten sonra teleferikle adaya guzel manzara eşliğinde geciyoruz. Ada uzerinde once Singapur un tarihinin anlatıldığı mumya muzesini gezeceğiz. Daha sonra devasa okyanus balıklarını, kopek balıklarını ve daha pek cok okyanus canlısını yuruyen bant uzerinde camın arkasından izleyebileceğiniz buyuk akvaryumu gezecek ve en son adanın sahilinde yapılan etkileyici ışık ve lazer gosterisini izleyeceğiz. Tur sonrası havalimanına transfer. Oğleden sonra arzu eden misafirlerimiz rehberinizin ekstra olarak duzenleyeceği Universal Studyoları; turumuza katılabilirler (90 Euro). Turumuzda sinema ekranından iceri giriyor ve kendimizi bir anda meşhur Hollywood studyolarında buluyoruz. Gişe rekorları kıran Shrek, Madagaskar, Jurassic Park, Transformers ın da olduğu 18 film studyosu ve eğlence parkları sizleri bekliyor. Tur sonrası Singapur havalimanına transfer. Pasaport ve bagaj işlemlerinin ardından yerel havayolları Bali ye ucuyoruz. Bali ye varışımıza istinaden otelimize hareket. Oda anahtarlarının dağıtılmasının ardından serbest zaman. Geceleme otelinizde.

10. Gun BALİ

Sabah kahvaltısının ardından Denpasar şehir turu icin hareket. Turumuzda şehrin ana caddesi olan Gajah Mada, tarih oncesi donemden gunumuze kadar uzanan geniş bir sanat koleksiyonuna ev sahipliği yapan Bali Muzesi, yerli halkın urunlerini sattıkları yoresel pazar ve ahşap oyma eserlerin bulunduğu Bali Sanat Merkezi gorulecek yerler arasında. Tur sonrası otelimize donuş. Arzu eden misafirlerimiz oğleden sonra rehberinizin ekstra olarak duzenleyeceği Tanah Lot Tapınakları & Maymun Ormanı gezisine katılabilirler (40 Euro). Kapal Kasabası ndaki Kraliyet Tapınağı, icinde 3 tapınak bulunan ve tapınakların koruyucusu olduğuna inanılan yaklaşık 300 maymunun yaşadığı maymunlar ormanı ve okyanus uzerindeki bir kayaya inşa edilmiş Tanah Lot Tapınakları nın gorulmesinin ardından, dunyaca unlu Maymun ormanına geciyoruz. Turumuzun sonunda Bali nin muhteşem gun batımını izleme imkanı bulacaksınız guneşlenme icin serbest zaman. Geceleme otelimizde.

11. Gun BALİ

Sabah kahvaltısının ardından arzu eden misafirlerimiz rehberinizin ekstra olarak duzenleyeceği Kintamani & Batur Yanardağı turuna katılabilirler (85 Euro). Tam gunluk gezimizde Bali nin etkileyici kulturunu, elişi sanatını, fotoğraflık pirinc tarlalarını, geleneksel koylerini ve olağanustu manzarasıyla Batur Yanardağı ve golunu yakından tanıyacağız. İlk once Batubulan a gidip burada kulturel Barong Dans Gosterisi ni izliyoruz. Daha sonra tahta oyma sanatıyla tanınan Mas Koyu bizi bekliyor. Burada sanatcıları tahta bloklara girift desenler işlerken izleyeceğiz. Mas Koyu nden sonra sırada 11. yuzyıldan kalma Fil Mağarası olarak bilinen Goa Gajah a uğruyoruz. Oğle yemeğimizi almak uzere sıradaki durağımız Kintamani nin serin dağları. Once Batur Yanardağı nı tepesinden aşağıdaki vadinin yanındaki Batur Golu ne doğru inen uzerindeki siyah lav şeritleriyle izliyor ve fotoğraf cekiyoruz. Ardından guzel manzaraya sahip restoranımızda oğle yemeğimizin tadını cıkarıyoruz. Yemekten sonra donuş yolumuz uzerinde sihirli iyileştirici gucu olduğuna inanılan Kutsal Su Kaynağı na uğruyoruz. Gezimiz Bali nin artistik kalbi Ubud Koyu ile devam ediyor. Son olarakta altın ve gumuş işciliğiyle unlu Celuk Koyu ne uğrayıp otelimize donuyoruz. Unutmadan soylemekte fayda var; bu gezi yapılmadan Bali tam anlamıyla gorulmuş sayılmaz. Tur bitiminde otele geri donuş. Geceleme otelimizde.

12/13.Gun BALİ – DUBAİ – İSTANBUL

Sabah kahvaltısının ardından odaların boşaltılması ve serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz extra duzenlenecek olan Bali Safari & Marine Park turuna katılabilirler (75 Euro). Sahile paralel uzanan dağlar ile deniz arasında konuşlanmış bu parkta Bali nin eşsiz doğa guzellikleri ile Afrika Savanlarının muhteşem ahengine tanıklık edecek , Sumatra Kaplanı , Sumatra Fili , beyaz kaplan , komodo ejderi , citah gibi yuzlerce hayvan cesidini doğal ortamlarında gozlemleme fırsatı bulabileceğiz. Tur bitiminde hareket. Pasaport işlemlerinin ardından Emirates Havayollarının EK 399 sefer sayılı ucuşu ile saat 00.05 te Dubai ye hareket. Yerel saat ile 05.25 te varış. Saat 11.20 de Emirates Havayolları nın EK 123 sefer sayılı ucuşu ile İstanbul a hareket. Yerel saat ile 14.55 de İstanbul a varış ve turumuzun sonu.

EKSTRA NOTLAR
 

***Tur Programımız minumum 40 kişi katılım şartı ile duzenlenmektedir. Gezi icin yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, son iptal bildirim tarihi tur kakışına 20 gun kaladır. Katılım yetersizliği nedeniyle İptal edilen tur TATİL.COM tarafından bildirilecektir.

***Tur programında isim belirtilmeden sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon icin secenekli bulunduğu durumlarda otel(ler) gezi hareketinden 48 saat once TATİL.COM tarafından bildirilecektir.

***Fuar, kongre, konser, etkinlik, spor turnuvası vb. gibi donemlerde oteller belirtilen km lerden fazla mesafede kullanılabilir. Boyle bir durumda, turun hareket tarihinden 15 gun once TATİL.COM tarafından bilgi verilecektir.

*** 3 Kişilik odalar, otellerin musaitliğine gore verilebilmekte olup, bu tip odalarda 3. Kişiye tahsis edilen yatak standart yataklardan kucuktur. 3 Kişilik odalar 1 buyuk yatak + 1 ilave yataktan oluşmaktadır. İlave yataklar. Acma-kapama ve coach bed olarak adlandırılan yataklardan oluştukları icin Tur katılımcısı 3. Kişi ve/veya cocuk rezervasyonlarında odalarda yaşanabilecek sıkışıklık ve yatak tipini kabul ettiklerini beyan etmiş sayılırlar. Cocuk indirimleri 2 yetişkin yanında kalan -yaş grubuna uyan- tek cocuk icin gecerlidir.

***Tur programında dahil olan hizmetlerden Otelde alınan Kahvaltılar, bulunulan ulkenin kahvaltı kulturune uygun olarak ve genelde kontinental kahvaltı olarak adlandırılan tereyağı, recel, ekmek, cay veya kahveden oluşan sınırlı bir monu ile sunulmakta olup gruplar icin gruba tahsis edilmiş ayrı bir salonda servis edilebilir.

***Tur paketine dahil olan panoramik şehir turları, şehirlerin genel tanıtımı icin duzenlenen ve arac icinden rehber anlatımıyla panoramik olarak yapılan muze, oren yeri girişlerini icermeyen en fazla 2-3 saatlik turlardır. Panoramik turlar, programda belirtilen diğer turlar da dahil olmak uzere, tura denk gelen gun ve saatte yerel otoriteler tarafından gezilmesine, girilmesine izin verilmeyen veya her hangi bir etkinlik nedeniyle kapalı yollar sebebiyle gercekleşmediği takdirde, veya hava şartları nedeniyle turun yapılması imkansız hale geldiği durumlarda bahse konu turların yapılamamasından TATİL.COM sorumlu değildir. Bazı turlar kapalı yollar veya arac girişine izin verilmeyen noktalarda imkanlar dahilinde toplu taşıma veya yaya olarak yapılabilir.

***Ekstra turlar , servis aldığımız yerel TATİL.COM tarafından en az 20 kişi katılım şartı ile duzenlenmektedir. Yeterli sayı sağlanamadığı takdirde geziler yapılamamaktadır veya ekstra gezi fiyatları, icerik, kullanılacak arac katılımcı sayısına gore değişiklik gostermektedir. Ayrıca turların gunleri ve saatleri, gidilecek yerlerde ki muze, oren yerlerinin acık/kapalı olma durumlarına ve hava şartlarına gore rehber tarafından değiştirilebilir.

***Ekstra turlar katılımcının isteğine bağlı olup zorunlu değildir. Tur esnasında duzenlenen ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, yol uzerinde bulunan musait bir dinlenme tesisinde beklemeyi kabul etmiş sayılırlar. Bu yolcular ekstra tur başlamadan yol ustu dinlenme tesisine bırakılıp, turun tamamlanması ardından bırakıldıkları noktadan alınırlar.

*** TATİL.COM, hava yolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, 28.09.1955 Lahey Protokolu ne tabidir. Tarifeli ve ozel ucuşlarda rotar riski olabilir veya mevcut gezi ve ucuş oncesinde saatler değişebilir. TATİL.COM, bu değişiklikleri en kısa surede bildirmekle yukumludur. Yolcu saat değişme riskini kabul ederek geziyi satın almıştır. 0-2 yaş arası cocuklar alan vergisi ve alan hizmetleri bedeli odemezler.

Vize

T.C vatandaşları icin vize uygulaması vardır. Vize başvurusu icin seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay gecerli pasaport ile acentemizden Vize İcin Gerekli Evraklar; listesinde belirtilen belgeler ile başvurmak gerekmektedir. Yeşil pasaport sahipleri icin vize uygulaması olmayıp, seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay gecerli pasaport yeterlidir. Vize alınmış olması, ulkeye giriş yapılabileceği anlamına gelmez, pasaport polisinin sizi ulkeye sokmama yetkisi vardır. Bu durumdan TATİL.COM sorumlu değildir, sorumluluk yolcuya aittir.

T.C. yeşil pasaportu ile seyahat edecek misafirlerimizin, eğer pasaportlarının alınış tarihi 10 yıldan eski ise; pasaportlarını yenilemeleri gereklidir. Aksi halde gidecekleri ulkeye kabul edilmeyebilirler ve/veya Turkiye den havayolu firması tarafından ucuşları gercekleştirilmeyebilir. Boyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir.

Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribat(lar)a uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ulke sınır kapısında gumruk polisi ile sorun yaşanmaması adına ; anılan pasaportların yenilenmesi ve T.C. vatandaşlarına vize uygulayan bir ulke ise ilgili vizenin yeni pasaportta olması gerekmektedir. Aksi durumda sorumluluk yolcuya aittir.

18 yaşından kucuk misafirlerimiz tek başlarına ya da yanlarında anne ya da babadan sadece biri ile seyahat ederken ulke giriş-cıkışlarında gorevli polis memurunca anne-babanın ortak muvafakatini gosterir belge sorulması ihtimali olduğundan; 18 yaş altı misafirlerimizin ve anne-babalarının bu konuda hassasiyet gostermelerini tavsiye ederiz.

 • Emirates Havayolları ile ile İstanbul – Dubai – Hong Kong // Hong Kong – Bangkok // Bali – Dubai – İstanbul parkurunda ekonomi sınıf ucuşları,
 • Yerel Havayolları ile Bangkok – Kuala Lumpur parkurunda ekonomik sınıf ucuşları ( 15 kg bagaj hakki ile )
 • Yerel Havayolları ile Kuala Lumpur – Singapur parkurunda ekonomik sınıf ucuşları ( 15 kg bagaj hakki ile )
 • Yerel Havayolları ile Singapur – Bali parkurunda ekonomik sınıf ucuşları ( 15 kg bagaj hakki ile )
 • Secilen kategorideki otellerde oda kahvaltı bazında 10 gece konaklama,
 • Tum havaalanı otel – havaalanı ve şehirlerarası transferler,
 • Otellerde welcome coctaili (Tayland)
 • Otellerde bagaj taşıma işlemleri (Tayland)
 • Hong Kong , Bangkok , Kuala Lumpur , Singapur ve Bali panoramik şehir tanıtım turu,
 • Havalimanı Vergileri
 • Ekstra turlar ve kişisel harcamalar,
 • Yurtdışı cıkış harcı bedeli.

 

 

Bu tur Tatil.com tarafından düzenlenmektedir. Satın almak için BURAYA tıklayabilirsiniz.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YAKINLARDAKİ DİĞER TURLAR

BLOG YAZILARI

New Devils Jersey