0212 702 9 702 Hayat Gezince güzel

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

 • Rehberlik Ücretleri + Yardımcı Rehberlik Ücretleri
 • Müze ören yeri giriş ücretleri (Ek Hizmet Bedelidir)
 • Kekova Tekne Turu
 • Dalyan Tekne Turu
 • Azmak Çayı Turu
 • Otopark Ücretleri
 • Mercedes Travego-Tourismo-Man Fortuna Otobüsler ile ulaşım (Kişi sayısına göre araç detayları aşağıda belirtilmiştir)
 • Açık Büfe 2 Sabah kahvaltısı,
 • Açık büfe veya yöresel yemeklerden oluşan 2 Akşam yemeği
 • TatilBudur Otobüsü içerisindeki ikramlar,
 • 1618 Nolu turizm kanununa göre zorunlu seyahat sigortası,
1.GÜN Gece Yolculuğu
* 22:00 Zeytinburnu Çırpıcı İspark Otoparkı (Zeytinburnu Metro İstasyonu Yanı)
* 23:00 Harbiye Tatilbudur.com Ofis Önü (Harbiye Askeri Müze Karşısı)
* 23:59 Kadıköy Tepe Nautilus AVM Karşısı (Ayrılıkçeşme Metro İspark Otoparkı)

 

Yukarıdaki hareket noktalarından katılacak misafirlerimizle Tatilbudur.com otobüs içi ikramları eşliğinde gece yolculuğumuza başlıyoruz.

 

2.GÜN Dalyan Tekne Turu – Kaunos Kral Kaya Mezarları – İztuzu Plajı Yüzme Molası – Göcek- Katrancı Koyu
00:15 Kartal Köprüsü Metro İstasyonu (E-5 Ankara İstikameti), 00:30 Çayırova Mc Donald?s, 01:15 İzmit Halkevi Duraklarından (Asya Otel Karşısı), 03:45 Bursa Özdilek Önü – Hilton Otel Yanından katılacak olan misafirlerimiz birlikte gece yolculuğumuza devam ediyoruz. Susurluk civarında verilen ilk molanın ardından Balıkesir, Manisa, İzmir ( 07:30 İzmir Bornova sapağı-Ege Üniversitesi Girişi Önünden İzmir deki misafirlerimizin alınması ) üzerinden sabahın erken saatlerinde Selçuk’a ulaşıyoruz. Burada verilecek olan serbest kahvaltı molası sonrasında Aydın – Çine – Muğla üzerinden Dalyan’a ulaşıyoruz Buradan bineceğimiz kanal teknesiyle, saçlarından sazlıkların, gözyaşlarından denizi Köyceğiz Gölüne bağlayan su kanalının oluştuğu, efsanesi dilden dile anlatılan Byblis ve Kaunos’un hüzün dolu hikayesini dinleyerek, kaya oyma kral mezarlarını görüyoruz. Dalyan Tekne Turu Sazlıkların oluşturduğu kanalda yapacağımız tekne turunu takiben Atlantik Okyanusundan Anadolu sahillerine yumurta bırakmaya gelen Dünyaca ünlü Caretta Caretta cinsi deniz kaplumbağalarını görmek ve denize girmek için İztuzu Plajına gidiyoruz. Buradaki yüzme molamızın ardından tekrar teknemizle kanalı takıp ederek otobüsümüze ulaşıyoruz. Dalyan’dan sazlıkların ve Akdeniz’in kokusu üzerimize sinmiş olarak ayrılıyor ve Göçek’e gelerek burada serbest zaman veriyoruz. Kordon’da bulunan çay bahçelerinde İçilen sıcak çayların ardından otobüsümüzle ulaşacağımız ve 12 adalara hakim, eşsiz manzarası olan Katrancı Koyu seyir terasında fotoğraflarımızı çekiyoruz. Sonrasında Fethiye’de ki otelimize dönüş ve akşam yemeğimiz otelimizde.
* Sabah Kahvaltısı: Güzergahımız üzerinde uygun bir tesiste alınacaktır.
* Öğle Yemeği: Kaunos restaurant’ta menü olarak alınacaktır.(Ekstra)
* Akşam Yemeği: Otelde alınacaktır. (Ücrete dahildir)
* Güzergah: İstanbul – Bursa – Balıkesir – Gökova – Göcek – Fethiye / 950 KM
* Konaklama Oteli: Edasu Hotels – Nevada Hotel & Spa – Sunshine Holiday Resort
3.GÜN Kaş – Kalkan – Kekova Batık Şehir – Hamidiye Koyu – Kekova Adası -Xanthos Antik Kenti
Değerli Konuklarımız; otelimizde alacağımız açık büfe sabah kahvaltısı sonrasında hareketle Likya uygarlığının başkenti olan Xanthos antik kentine gidiyoruz. Senatoda 3 oyla temsil edilen Eşen Çayı kenarına kurulmuş olan antik kentte Tapınaklar ve Nekropol-ü Tiyatro binasını, Harpyler Anıtını, Likya tipi mezarlarını, Bazilikasını görüyoruz. Anlatım Otobüsümüz içerisinde yapılacaktır. Eşsiz manzaraya sahip Kalkan Kaputaş Plajı ve Kaş’a geliyoruz buralarda vereceğimiz fotoğraf molaları sonrasında Üç ağız kasabasından teknemize biniyor ve batık kent Kekova’yı gezmeye başlıyoruz. Kekova Tekne Turu, Kekova Adası, Tersane Koyu, Batık Liman, Simena Köyü (Kale Köyü), Hamidiye Koyu, Uçağız, Simena Kalesi, Korsan Mağarası gezileri ve yüzme molaları ardından otelimize dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.
* Sabah Kahvaltısı:Otelde alınacaktır. (Ücrete dahildir)
* Öğle Yemeği: Tekne’de menü olarak alınacaktır.(Ekstra)
* Akşam Yemeği: Otelde alınacaktır. (Ücrete dahildir)
* Güzergah: Fethiye – Kekova – Fethiye / 290 KM
* Konaklama Oteli: Edasu Hotels – Nevada Hotel & Spa – Sunshine Holiday Resort
4.GÜN Azmak Çayı Tekne Turu – Akyaka – Gökova – Şirince
Değerli Konuklarımız; otelimizde alacağımız açık büfe sabah kahvaltısı sonrasında Fethiye’nin en güzel plajlarından biri olan Ölüdeniz’e gidiyoruz. Burada yüzme molası için vereceğimiz serbest zaman içerisinde güneşin ve denizin tadını çıkartıyoruz. Sonrasında evleriyle mimarlık ödülüne sahip olan, Akyaka Beldesine geliyoruz. Burada verilen Azmak Çayı Tekne Turunu yapmak için kanal teknelerine binip doğal sit alanı ilan edilmiş olan, göçmen kuşların, su samurlarının yaşadığı, balıklarının yumurtlamaya geldiği Azmak Çayını görmek için nehre dümen kırıyoruz. Akyaka’dan deniz kokusu üzerimize sinmiş ayrılıyoruz. Zeytin ve Asman bağları içerisinde kendine has köy dokusunu barındıran, -Benden selam söyle Anadolu’ya kitabının yazarı Dido Sotiriyu’nun doğum yeri Şirince’ye ulaşıyoruz. Eski adı çirkince olan bu şirin Rum köyünün sokaklarında nostaljik bir yürüyüş yapıyor ve serbest zaman veriyoruz. Şarap Mahzenin’de yapacağımız alışverişin ardından sabah saatlerinde İstanbul’a ulaşıyor ve bir başka TatilBudur organizasyonunda görüşmek dileğiyle sizlere veda ediyoruz.
* Sabah Kahvaltısı:Otelde alınacaktır. (Ücrete dahildir)
* Öğle Yemeği: Akyaka’da menü olarak alınacaktır.(Ekstra)
* Güzergah: Fethiye – Akyaka – Şirince – İzmir – Bursa – İstanbul 800 KM

KONAKLAMA OTELİ Edasu Hotels
KONAKLAMA OTELİ Sunshine Holiday Resort
KONAKLAMA OTELİ Nevada Hotel & Spa

 

Bu tur TatilBudur tarafından düzenlenmektedir. Satın almak için BURAYA tıklayabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YAKINLARDAKİ DİĞER TURLAR

BLOG YAZILARI

New Devils Jersey